Sepetim

 x 

Sepet boş

Türetici

 

Geççi ürünleri soğuk hava zinciri korunarak, gıda güvenliği önceliklendirerek adresinize ulaştırılır. İstanbul içi kapıya teslimat (Adalar, Büyükçekmece, Silivri, Şile ve Gebze ilçeleri hariç)

Haftaboyu toplanan siparişler için tesisimizde kesim yapılmasını takiben, ürünlerin taze olarak size ulaştırılması sağlanır. 
İstanbul içindeki adreslere soğuk zincir aracımız ile tüm adreslere aynı gün teslimat yapılır. Ekolojik ve ekonomik olarak bu yöntemin sürdürülebilmesi için müşteri ve türeticilerimizin de önceden bilgilendirildikleri teslimat günlerinde ürünleri teslim almaları beklenir.

3000 TL altındaki siparişlerde 200 TL teslimat bedeli yansıtılır.
3000 TL üzerindeki siparişlere teslimat ücretsizdir.

 

Kargo Teslimatı

İstanbul haricindeki tüm illere ve İstanbul'un Adalar, Büyükçekmece, Silivri, Şile ve Gebze ilçelerine ise kargo ile gönderim yapılır. Siparişinizin miktarına göre kargo bedeli otomatik olarak hesabınıza eklenir ve Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanır.

Ürünler soğuk gönderilir (+2C), donuk değildir. Siparişleriniz köpük kutu içinde buz takviyesi ile paketlenir. Ürünler kargo şirketine gün sonunda teslim edilir, ertesi gün adresinize en erken saatte ulaştırılması için kargo şirketine gerekli bilgilendirmeler tarafımızca sağlanır.

Paketiniz yola çıkınca kargo takip numarası sizinle paylaşılır. Kargo ulaşana kadar hem gönderici hem alıcının takipte olması beklenir ve bu sayede kargoda yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçilmesi sağlanır.